Satış Sözleşmesi Yazdır Tavsiye Et
 1. İzle ve Uygula sitesi, eğitim setlerinin tanıtımını yapmak için hazırlanmıştır. Altyapısı Online alışverişe müsait değildir. Sizlerden gelen talepleri değerlendirerek siparişlerinizi kredi kartınız ile verebilmeniz için bir çalışma başlattık. Bu amaçla evimden.com sitesini kurduk. Evimden - Rahat Alışveriş sitesi üzerinden artık siparişlerinizi kredi kartınız ile, 3D Secure desteğinde güvenli bir şekilde verebilirsiniz.
 2. Ayrıca evimden.com sitesi üzerinden; "Banka Havalesi / EFT", "Posta Çeki" ya da "Posta Havalesi" yöntemlerinden herhangi birisiyle de alışveriş yapılabilir. Siparişleriniz; siparişin verildiği form sayfasından bilgilerin bize ulaştığı andan itibaren işleme alınır.
 3. İzle ve Uygula; tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura, bilahare fatura adresinize postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. İndirim, artırım, eksiltme ve ilaveler ile kargo ve KDV tutarları ayrıca net olarak gösterilirler.
 4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların sözleşme koşullarını yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin tek taraflı olarak sözleşmeyi fesih hakkı doğacaktır.
 5. Verilmiş bir siparişin teslimatı; İzle ve Uygula'nın tercih ettiği kargo, kurye, nakliye şirketleri veya İzle ve Uygula'nın kendi imkanları ile yapılır.
 6. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden;
  • Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Aksi takdirde paketin/ürünün müşterinin uhdesinde iken zarar gördüğü kabul edilecektir.
  • Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa; orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
  • Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise; durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda İzle ve Uygula'ya bildirilmelidir. İzle ve Uygula en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.
 7. 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun gereği; satın aldığınız ürünün orijinal ambalajını açmamış, ambalajına veya ürüne veya aksesuarlarına herhangi bir zarar vermemiş, tahrip etmemiş, kullanmamış ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmamış olmanız koşulu ile teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içinde ürünü iade nedeni belirterek iade edebilirsiniz. İade, orijinal ambalajı bozmayacak bir ambalaj ile yapılmalıdır. CD/DVD/VCD ve yazılım ürünlerinin ambalajı açılmış ise hiçbir şekilde iade edilemez. İçinde CD/DVD/VCD ve yazılım barındıran ürünler de aynı kapsamda değerlendirilir. Ambalajı açılmış veya lisans anlaşması alınmış hiç bir yazılım ürünü iade edilmez. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 7 (yedi) günlük süre içinde yapılan iadelerde gönderi bedeli müşteriye aittir. İade edilen ürün İzle ve Uygula'ya ulaştıktan sonra teknik servis incelemesine gönderilir. Yapılan kontrollerde ürünün kullanıcı tarafından arızalı hale getirildiği yönünde ilgili teknik servis raporu verilirse iade kabul edilmez.
 8. Teslimatlar müşterinin teslimat adresi olarak bildirdiği adrese yapılır. Bu adreste ürün öncelikle müşterinin kendisine, müşteri yerinde yok ise belirttiği kişiye, o da yok ise adresteki herhangi bir 3. kişiye yapılır. Buna karşın tüm bunlara gerek kalmaksızın müşteri teslimat adresi bildirirken bu adresteki herhangi bir kişinin ürünü teslim alabileceğini, işbu halde ürünün aynen kendisine teslim edilmiş gibi işlem göreceğini kabul eder ve ürünü teslim almadığından hareketle edeceği tüm itirazlardan peşinen kat-i feragat eder.
 9. İzle ve Uygula; güvenilir bulmadığı veya şüpheli bulduğu herhangi bir müşteriye ürün satmamakta veya sevk etmemekte serbesttir.
 10. İzle ve Uygula'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
 

Üye GirişiAnkete Katılın

Kullandığım Internet bağlantı seçeneği...

Ziyaretçilerimiz

Şu anda 29 konuk çevrimiçi