Illustrator Eğitim Seti (Galeri) Yazdır Tavsiye Et

Setlerimizde anlatılan derslerin sonunda elde edilen sonuç görüntüler, sizlere setlerimiz hakkında daha iyi bir fikir verecektir.

Aşağıda "Illustrator Eğitim Seti"nde anlatılan derslerin sonunda elde edilen sonuç görüntülerden bazıları bulunmaktadır. Derslerde kullanılan orijinal imajların ve dersin sonunda elde edilen sonuç görüntülerin tamamını ise setin içerisinde 1. DVD'de "dersler" klasörü altında bulabilirsiniz.

"Illustrator Eğitim Seti" sizlere; Illustrator'ın bütün menülerini, panellerini, panel menülerini, araçlarını ve kullanımlarını, dialog pencerelerini ve bunların üzerindeki seçenekleri, kısaca herşeyi bütün detayları ile anlatan bir set olduğu için, yani asıl amacı Illustrator'ı her yönüyle öğretmek olduğu için saatlerce süren uygulamalı örnekler üzerinde durulmamıştır. Bunun yerine daha basit uygulamalardan hareketle konular detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Aşağıdaki örnekleri incelerken bu hususu lütfen dikkate alın. Illustrator'da yapılmış uygulamalı örnekler için size Illustrator Uygulamaları - 1 setimizi tavsiye ederiz.

 

 

Üye GirişiAnkete Katılın

Kullandığım Internet bağlantı seçeneği...

Ziyaretçilerimiz

Şu anda 21 konuk çevrimiçi