Gizlilik Sözü Yazdır Tavsiye Et

İzle ve Uygula internetteki mahremiyet hakkınıza saygı duyar ve sitemizi ziyaret ettiğinizde mahremiyetinizi korumayı üstlenir. Bilmenizi isteriz ki, İzle ve Uygula; yetkisiz giriş ve kullanıma karşı korunan güvenli bir data merkezinde, elde ettiğimiz bütün kişisel bilgilerinizi saklama sorumluluğunu almıştır.

Online ziyaretçilerden ve İzle ve Uygula sitesinin kullanıcılarından toplanan bilgilerin kullanımının sınırlandırılması konusunun ana noktaları aşağıda açıklanmaktadır.

 

  • İzle ve Uygula sitesine girerek, zaman zaman güncelleştirilen İzle ve Uygula Gizlilik Sözü'nün maddelerini kabul edersiniz. Eğer kabul etmezseniz lütfen İzle ve Uygula sitesine girmeyiniz.
  • Topladığımız bilgileri müşterilerimizi ve site kullanıcılarımızı daha iyi anlamak için kullanırız. İzle ve Uygula kişisel bilgilerinizi satmaz, pazarlamaz veya kiralamaz. İzle ve Uygula bilgilerinizi, geri bildiriminizi almak amacıyla sizin ilginizi çekebilecek ürünlerimizden, hizmetlerimizden ve promosyonlarımızdan sizi haberdar etmek için kullanır. Eğer bu şekilde sizinle kontak kurmamızı, bilgilerinizi kullanmamızı istemiyorsanız bize bir mail atın ve bizi bilgilendirin.
  • Bilgilerinizi; satışlarımız, müşterilerimiz, kullanıcılarımız ve site ziyaretçilerimiz hakkında toplu istatistikler geliştirmek için kullanabiliriz, fakat bu istatistikler herhangi bir kişisel kimlik bilgisini içermez.
  • Şunu vurgulamak isteriz ki, İzle ve Uygula; yukarıda sayılan amaçlar için kullanılan bilgiyi garantiye almak ve bilgi kesinliğini sağlamak ölçüsünde yetkisiz girişi ve kişisel bilginizin açığa çıkarılmasını önlemek için uygun önlemleri almıştır.
 

Üye GirişiAnkete Katılın

Kullandığım Internet bağlantı seçeneği...

Ziyaretçilerimiz

Şu anda 7 konuk çevrimiçi